Разлика помеѓу преработките на „Југа“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
 
 
=== РеференциНаводи ===
<references/>
 
941.847

уредувања