Јат Ервејс: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: vi:Jat Airways)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
</center>
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања