Разлика помеѓу преработките на „VІІ македонски конгрес“

с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
{{Цитат|''Меѓутоа VІІ македонски конгрес само ги ублажил , но не ги остранил противречностите ... Напротив. Тие се продлабочиле и усложниле'''''.<ref>''<small>Д. Димески, Гоце Делчев...,108.</small>'' </ref>}}
== РеференциНаводи ==
 
{{наводи}}
941.847

уредувања