Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1090 година“

с
Бот Додава: la:Categoria:Mortui 1090
с (Бот Додава: an, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, de, eo, es, eu, fa, fr, gan, it, ja, ko, new, no, oc, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: la:Categoria:Mortui 1090)
[[gan:Category:1090年過世]]
[[it:Categoria:Morti nel 1090]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1090年没]]
[[ko:분류:1090년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1090]]
[[new:पुचः:१०९०य् मदुगु]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1090]]
43.100

уредувања