Маат: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: az:Maat
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: az:Maat)
[[ar:ماعت]]
[[arz:ماعت]]
[[az:Maat]]
[[bg:Маат]]
[[br:Ma'at]]
86.434

уредувања