Разлика помеѓу преработките на „Европска вселенска агенција“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Вселенска агенција)
с (Бот Менува: ro:Agenția Spațială Europeană)
[[pl:Europejska Agencja Kosmiczna]]
[[pt:Agência Espacial Europeia]]
[[ro:AgenţiaAgenția spaţialăSpațială europeanăEuropeană]]
[[ru:Европейское космическое агентство]]
[[scn:ESA]]
6.013

уредувања