Разлика помеѓу преработките на „22 ноември“

Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: pa:੨੨ ਨਵੰਬਰ)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Ноември {{CURRENTYEAR}}}}
'''22 ноември''' е 326-иот ден во годината според [[Григоријански календар|григоријанскиот календар]]
941.847

уредувања