Разлика помеѓу преработките на „30 септември“

Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: xal:Һаха сарин 30; козметички промени)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Септември {{CURRENTYEAR}}}}
 
941.847

уредувања