Разлика помеѓу преработките на „31 јули“

Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Јули {{CURRENTYEAR}}}}
 
941.847

уредувања