31 мај (починале): Разлика помеѓу преработките

Одземени 57 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
сНема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1594]]