Разлика помеѓу преработките на „Клермон-Феран“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: kl:Clermont-Ferrand
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: kl:Clermont-Ferrand)
[[ja:クレルモン=フェラン]]
[[ka:კლერმონ-ფერანი]]
[[kl:Clermont-Ferrand]]
[[ko:클레르몽페랑]]
[[la:Augustonemetum]]
10.025

уредувања