Википедија:Автопатролирање: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Функции на Википедија]]
 
[[en:Wikipedia:AutorevieweAutoreviewer]]r
[[pt:Wikipedia:Autorrevisor]]
[[ru:Википедия:Патрулирование#Флаг автопатрулируемого]]