Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: kl:Toulouse
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: scn:Tolosa)
с (Бот Додава: kl:Toulouse)
[[ja:トゥールーズ]]
[[ka:ტულუზა]]
[[kl:Toulouse]]
[[ko:툴루즈]]
[[la:Tolosa]]