Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: qu:Donald Patu
[[pl:Kaczor Donald]]
[[pt:Pato Donald]]
[[qu:Donald DuckPatu]]
[[ro:Donald Duck]]
[[ru:Дональд Дак]]