Бабуна (појаснување): Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bg:Бабуна
(Создадена страница со: '''Бабуна''' може да се однесува на: * Бабуна - река во Македонија; * [[Бабун...)
 
с (Бот Додава: bg:Бабуна)
{{појаснување}}
 
[[bg:Бабуна]]
[[sr:Бабуна (вишезначна одредница)]]
86.434

уредувања