Разлика помеѓу преработките на „Скратеници во македонскиот јазик“

с
Бот: козметички промени
с (Брзо додавање категорија Лексикографија на македонскиот јазик (со користење на [[WP:HO)
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Правопис на македонскиот јазик|С]]
 
[[Категорија:Лексикографија на македонскиот јазик]]
941.847

уредувања