Симон Дракул: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Дебрани (со користење на HotCat))
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Македонски писатели|Дракул, Симон]]
[[Категорија:Лазарополе]]
[[Категорија:Дебрани]]
 
[[bg:Симон Дракул]]
 
[[Категорија:Лазарополе]]
 
[[Категорија:Дебрани]]
941.847

уредувања