1080-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: eo:1080-aj jaroj)
с (Бот Додава: fa:دهه ۱۰۸۰ (میلادی))
[[et:1080. aastad]]
[[eu:1080ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۱۰۸۰ (میلادی)]]
[[fi:1080-luku]]
[[fr:Années 1080]]
5.104

уредувања