Предлошка:РодПочВоз: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Создадена страница со: <includeonly> {{#if: {{{8|<noinclude>-</noinclude>}}} | {{#if: {{{1|<noinclude>-</noinclude>}}} | {{#if: {{{3|<noinclude>-</noinclude>}}} | {{#if: {{...)
 
Нема опис на уредувањето
|
{{#if: {{{2|<noinclude>-</noinclude>}}} |
{{{7}}} {{MONTHNAME|{{{6}}}}} {{Death year and age|{{{5}}}|{{{2}}}}} {{MONTHNAME|{{{6}}}}}
|
{{Death date|{{{5}}}|{{{6}}}|{{{7}}}|df=yes}}
|
{{#if: {{{2|<noinclude>-</noinclude>}}} |
{{MONTHNAME|{{{6}}7}}} {{MONTHNAME|{7{{6}}}}}, {{Death year and age|{{{5}}}|{{{2}}}}}
|
{{Death date|{{{5}}}|{{{6}}}|{{{7}}}}}