Разлика помеѓу преработките на „Илинден Спасе“

Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Брзо додавање категорија Членови на ДПМ (со користење на HotCat))
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Македонци|С]]
[[Категорија:Македонци во Албанија]]
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
 
[[bg:Илинден Спасе]]
[[sr:Илинден Спасе]]
 
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
941.847

уредувања