Разлика помеѓу преработките на „Иван I“

Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
Бот: козметички промени
с (Иван I преместена како Иван I од Москва)
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Руриковичи]]
[[Категорија:Православни монарси]]
 
 
[[be:Іван Каліта]]
941.847

уредувања