Разлика помеѓу преработките на „ЖС „Скопје Север““

с
Бот: козметички промени
с
с (Бот: козметички промени)
'''Железничката станица „Скопје Север“''' е [[железничка станица]] во [[Република Македонија]], со следниве [[географски координати]]: [[латитуда|СГШ]] 42<sup><small>o</small></sup> 01<nowiki>'</nowiki> 38<nowiki>''</nowiki>, [[лонгитуда|ИГД]] 21<sup><small>o</small></sup> 26<nowiki>'</nowiki> 22<nowiki>''</nowiki>.
 
== Возен ред ==
 
* {{Интеррегионална линија 6903}}
941.847

уредувања