Разлика помеѓу преработките на „Јовица Тасевски - Етернијан“

с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Македонски поети]]
[[Категорија:Македонски книжевни критичари]]
 
 
[[bg:Йовица Тасевски - Етерниян]]
941.847

уредувања