Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Македонија 2007/2008“

с
Бот: Менува Категорија:2008 во Република Македонија
с (Бот: Менува Категорија:2007 во Република Македонија)
с (Бот: Менува Категорија:2008 во Република Македонија)
[[Категорија:2007-08 фудбалски лиги]]
[[Категорија:Република Македонија во 2007 година|Прва лига]]
[[Категорија:2008Република Македонија во Република2008 Македонијагодина|Прва лига]]
 
[[en:2007–08 Macedonian Prva Liga]]
941.847

уредувања