Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Македонија 2007/2008“

с
Бот: Менува Категорија:2007 во Република Македонија
с (Бот Менува: it:Prva Liga macedone 2007-2008)
с (Бот: Менува Категорија:2007 во Република Македонија)
[[Категорија:Натпреварувачки сезони во првата фудбалска лига на Македонија|2007-2008]]
[[Категорија:2007-08 фудбалски лиги]]
[[Категорија:2007Република Македонија во Република2007 Македонијагодина|Прва лига]]
[[Категорија:2008 во Република Македонија|Прва лига]]
 
941.847

уредувања