Разлика помеѓу преработките на „Референдум во Македонија (1991)“

с
Бот: Менува Категорија:1991 во Република Македонија; козметички промени
с (Бот: Менува Категорија:1991 во Република Македонија; козметички промени)
* [[Избори во Република Македонија]]
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
[[Категорија:Избори во Република Македонија| 1]]
[[Категорија:1991Република Македонија во Република1991 Македонијагодина]]
 
[[en:Macedonian independence referendum, 1991]]
941.847

уредувања