Македонски парламентарни избори (1990): Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Менува Категорија:1990 во Република Македонија
сНема опис на уредувањето
с (Бот: Менува Категорија:1990 во Република Македонија)
 
[[Категорија:Парламентарни избори во Република Македонија|1990]]
[[Категорија:1990Република Македонија во Република1990 Македонијагодина]]
941.847

уредувања