Разлика помеѓу преработките на „Конквистадор“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ms:Konkuistador
с (Бот: Промена на шаблон: Ист-никулец)
с (Бот Менува: ms:Konkuistador)
[[lt:Konkistadoras]]
[[lv:Konkistadors]]
[[ms:ConquistadorKonkuistador]]
[[nl:Conquistador (historisch)]]
[[nn:Conquistador]]