Знаме на Ватикан: Разлика помеѓу преработките

Додаден 51 бајт ,  пред 13 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: be:Сцяг Ватыкана)
[[it:Bandiera della Città del Vaticano]]
[[ja:バチカンの国旗]]
[[ka:ვატიკანის დროშა]]
[[ko:바티칸 시국의 국기]]
[[lt:Vatikano vėliava]]
2.317

уредувања