Разлика помеѓу преработките на „Габриела Конеска Трајковска“

с
Бот Додава: en:Gabriela Konevska-Trajkovska
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: en:Gabriela Konevska-Trajkovska)
[[bg:Габриела Конеска Трайковска]]
[[de:Gabriela Konevska-Trajkovska]]
[[en:Gabriela Konevska-Trajkovska]]
[[nl:Gabriela Konevska-Trajkovska]]
[[sr:Габријела Конеска Трајковска]]
391

уредување