Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Сејшелите“

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: eo:Flago de la Sejŝeloj
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: eo:Flago de la Sejŝeloj)
[[el:Σημαία των Σεϋχελλών]]
[[en:Flag of the Seychelles]]
[[eo:Flago de la Sejŝeloj]]
[[es:Bandera de Seychelles]]
[[et:Seišellide lipp]]
391

уредување