Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Босна и Херцеговина“

с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-знаме)
с (Бот Додава: eo:Flago de Bosnio kaj Hercegovino)
[[el:Σημαία της Βοσνίας και Ερζεγοβίνης]]
[[en:Flag of Bosnia and Herzegovina]]
[[eo:Flago de Bosnio kaj Hercegovino]]
[[es:Bandera de Bosnia y Herzegovina]]
[[et:Bosnia ja Hertsegoviina lipp]]
391

уредување