Разлика помеѓу преработките на „Тел Авив“

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: fy:Tel Aviv
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Град)
с (Бот Додава: fy:Tel Aviv)
[[fi:Tel Aviv]]
[[fr:Tel Aviv-Jaffa]]
[[fy:Tel Aviv]]
[[gl:Tel Aviv]]
[[he:תל אביב-יפו]]
109.264

уредувања