Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Јапонија“

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox flag
с (Бот Менува: nah:Īpān Xapon)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox flag)
{{Инфокутија за знаме
{{Infobox flag
|Име= Знаме на Јапонија
|Слика= Flag of Japan.svg
941.847

уредувања