Отвори го главното мени

Промени

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox flag
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за знаме
{{Infobox flag
|Име= Знаме на Народна Република Кина
|Article =
941.847

уредувања