Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Кувајт“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox flag
с (Бот Додава: eu:Kuwaiteko bandera)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox flag)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за знаме
{{Infobox flag
| Име= Знаме на Кувајт
| Article =
941.847

уредувања