Разлика помеѓу преработките на „Св. Недела - Блатец (археолошко наоѓалиште)“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија - археолошки локалитети во Република Македонија
с (Бот: Менува Категорија:Република Македонија (археолошки локалитети))
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија - археолошки локалитети во Република Македонија)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија -за археолошки локалитетилокалитет во Република Македонија
|име = Света Недела
|место=Блатец
941.847

уредувања