Mutter: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: no:Mutter (album)
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Менува: no:Mutter (album))
[[nl:Mutter (Rammstein)]]
[[nn:Mutter av Rammstein]]
[[no:Mutter (album)]]
[[pl:Mutter]]
[[pt:Mutter]]
101

уредување