Разлика помеѓу преработките на „Африкански Рог“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: no:Afrikas horn
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: no:Afrikas horn)
[[lt:Somalio pusiasalis]]
[[mr:आफ्रिकेचे शिंग]]
[[no:Afrikas Hornhorn]]
[[os:Африкæйы Сыкъа]]
[[pl:Półwysep Somalijski]]