Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: scn:Tolosa
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: scn:Tolosa)
[[ro:Toulouse]]
[[ru:Тулуза]]
[[scn:Tolosa]]
[[sh:Toulouse]]
[[simple:Toulouse]]
109.264

уредувања