Разлика помеѓу преработките на „Лубен“

Одземени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Планини во Македонија (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Планини во Република Македонија (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Планини во Македонија (со користење на HotCat))
{{наводи}}
 
[[Категорија:Планини во Република Македонија]]