Разлика помеѓу преработките на „Лубен“

Додадени 86 бајти ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Планини во Република Македонија (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: {{Geobox|Range |name=Лубен |image= |image_caption= |region_type= |region=Балкан |region1= |border= {{МКД}} |highest=Кафчал |hig...)
 
с (Брзо додавање категорија Планини во Република Македонија (со користење на HotCat))
==Наводи==
{{наводи}}
 
[[Категорија:Планини во Република Македонија]]