Разлика помеѓу преработките на „Лубен“

Додаден 1.611 бајт ,  пред 11 година
Создадена страница со: {{Geobox|Range |name=Лубен |image= |image_caption= |region_type= |region=Балкан |region1= |border= {{МКД}} |highest=Кафчал |hig...
(Создадена страница со: {{Geobox|Range |name=Лубен |image= |image_caption= |region_type= |region=Балкан |region1= |border= {{МКД}} |highest=Кафчал |hig...)
(нема разлика)