Разлика помеѓу преработките на „Асоцијација на тениските професионалци“

с
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: ro:Association of Tennis Professionals)
[[pl:Association of Tennis Professionals]]
[[pt:Associação de Ténis Profissional]]
[[ro:Association of Tennis Professionals]]
[[ru:Ассоциация теннисистов-профессионалов]]
[[sk:Association of Tennis Professionals]]
86.434

уредувања