Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1030-тите“

с
Бот Менува: ja:Category:1030年代生
с (Бот Додава: gv:Ronney:Ruggyryn ayns ny 1030yn)
с (Бот Менува: ja:Category:1030年代生)
[[gan:Category:1030年代出世]]
[[gv:Ronney:Ruggyryn ayns ny 1030yn]]
[[ja:カテゴリCategory:1030年代生]]
[[ro:Categorie:Naşteri în anii 1030]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1030-е годы]]
2.317

уредувања