Разлика помеѓу преработките на „Лепенец“

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: hu:Lepenac
с (Бот Додава: hu:Lepenac)
{{наводи}}
 
[[Категорија:Реки во Македонија]]
[[en:Lepenec]]
 
[[Категорија:Реки во Косово]]
 
[[bg:Лепенец]]
[[en:Lepenec]]
[[fr:Lepenac (rivière)]]
[[hr:Lepenac (rijeka)]]
[[hu:Lepenac]]
[[nn:Lepenats]]
[[pl:Lepenac]]
[[sq:Lumi Lepenc]]
[[sr:Лепенац]]
 
[[Категорија:Реки во Македонија]]
 
[[Категорија:Реки во Косово]]
86.434

уредувања