Разлика помеѓу преработките на „Лепенец“

Додаден 61 бајт ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Реки во Македонија (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: {{Infobox River | river_name = Лепенец <br>Lepenac <br>Lepenci | image_name = | caption = | origin = Жар Планина, [[Косов...)
 
с (Брзо додавање категорија Реки во Македонија (со користење на HotCat))
[[sq:Lumi Lepenc]]
[[sr:Лепенац]]
 
[[Категорија:Реки во Македонија]]