Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1020-ти“

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: gv:Ronney:1020yn
с (Бот Додава: sq:Kategoria:Vitet 1020)
с (Бот Додава: gv:Ronney:1020yn)
[[gan:Category:1020年代]]
[[gd:Category:1020an]]
[[gv:Ronney:1020yn]]
[[id:Kategori:1020-an]]
[[io:Kategorio:1020a yari]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1020年代]]
[[jv:Kategori:1020-an]]
[[ka:კატეგორია:1020-იანები]]