Категорија:Списоци на списоци: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Менува Категорија:Листи
с (Бот: Менува Категорија:Листи)
Оваа [[Википедија:Категорија|категорија]] содржи страници кои наведуваат листи. Тука обично спаѓаат статии насловени како „Листи на...“
 
[[Категорија:ЛистиСписоци|*Листи]]
 
[[en:Category:Lists of lists]]
941.847

уредувања