Разлика помеѓу преработките на „Региони во Франција“

с
Бот: Менува Категорија:Француски региони
с (Бот Додава: ka, sk, war, zh-min-nan)
с (Бот: Менува Категорија:Француски региони)
{{Regions of France}}
 
[[Категорија:ФранцускиРегиони региониво Франција| ]]
[[Категорија:Административна поделба на Франција|Региони]]
 
941.847

уредувања